LED-wandlamp Vini wit 4W Up-Down warm-wit
LED-wandlamp Vini wit 4W Up-Down warm-wit
Minder dan 100 stuks
f
a
g
Adviesprijs
24,99
Specificaties
| SKU: | V-218560 |
| Merk: | V-TAC |
| Verwachte levensduur: | 20.000 uur |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Polycarbonaat |
| Kleur behuizing: | Wit |
| Dimbaar: | Nee |
| IP-waarde: | IP65 (Stof- en plenswaterdicht) |
| Lichtopbrengst: | 400 lumen |
| Vermogen: | 4 Watt |
| Lichtkleur: | 3000K (warm-wit) |
| Lichtbundel: | 360° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 83 mm |
| Breedte: | 30 mm |
| Hoogte: | 123 mm |
Reviews
Aanmelden