Solar LED-bouwlamp Sonni 40W neutraal-wit
Solar LED-bouwlamp Sonni 40W neutraal-wit
- Laadtijd: 4 uur
Minder dan 100 stuks
g
a
g
Adviesprijs
84,99
Specificaties
| SKU: | V-8574 |
| Merk: | V-TAC |
| Verwachte levensduur: | 20.000 uur |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Dimbaar: | Nee |
| IP-waarde: | IP65 (Stof- en plenswaterdicht) |
| Lichtopbrengst: | 1050 lumen |
| Vermogen: | 40 Watt |
| Lichtkleur: | 4000K (neutraal-wit) |
| Lichtbundel: | 120º |
| CRI (RA>): | > 70 |
| Voltage: | 3.2 V DC |
| Lengte: | 247 mm |
| Breedte: | 65 mm |
| Hoogte: | 210 mm |
| Laadtijd: | 4 uur |
| Bewegingssensor: | Nee |
Reviews
Aanmelden