Solar LED-priklamp Diona zwart
Solar LED-priklamp Diona zwart
- Werkt op zonne-energie
- Voorzien van zomer-/ en winterstand
- Gemakkelijk te verplaatsen
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
24,99
Specificaties
| SKU: | LDS06-PD-ZWA |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | ABS |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Dimbaar: | Nee |
| IP-waarde: | IP44 (Spatwaterdicht) |
| Lichtopbrengst: | 150 lumen |
| Lichtkleur: | 3000K (warm-wit) |
| Lichtbundel: | 120º |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Lengte: | 160 mm |
| Breedte: | 87 mm |
| Hoogte: | 410 mm |
| Laadtijd: | 8-12 uur |
Reviews
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel jouw inzichten met anderen.
Reviews
Vaak samen gekocht met
Vaak samen gekocht met
Solar LED-wandlamp Piano zwart
- Stijlvolle wandlamp met helder sfeervol licht
- Zomer- en winterstand voor elk seizoen
- Werkt volledig op zonne-energie
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
39,99
Solar LED-wandlamp Venere Up-Down zwart
- Heeft twee standen: zomer -/ en winterstand
- Up&Down verlichting
- Werkt op zonne-energie
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
34,99
Solar grondspot Saturn RVS set 2 stuks (gratis vanaf €59*)
- Geen kabels nodig
- Op zonne-energie
- Perfect als padverlichting
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
7,99
Solar LED-priklamp met sensor Callisto (1 set + 1 set gratis!)
- Slimme verlichting met bewegingssensor
- Tot 48 uur brandtijd na volledig opladen
- Eenvoudig te plaatsen zonder kabels
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
25,95
Wij zijn trotse leverancier van onder andere