LED-bouwlamp Karvan 20W neutraal-wit
LED-bouwlamp Karvan 20W neutraal-wit
- Kan tegen een stootje
- Inclusief 3m stekker
- Kan tegen regen en vocht
Niet op voorraad
Adviesprijs
109,99
Specificaties
| SKU: | 10xLDB11-20-40K |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE, RoHS |
| Verwachte levensduur: | 25.000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Dimbaar: | Nee |
| IK-waarde: | IK08 |
| Lichtopbrengst: | 1600 lumen |
| Vermogen: | 20 Watt |
| Lichtkleur: | 4000K (neutraal-wit) |
| Lichtbundel: | 120º |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Powerfactor: | > 0.9 |
| Vervanger voor: | 200W halogeen |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 110 mm |
| Breedte: | 140 mm |
| Hoogte: | 31 mm |
| Bewegingssensor: | Nee |
Reviews
Aanmelden