LED-wandlamp Perco vierkant 3W warm-wit
LED-wandlamp Perco vierkant 3W warm-wit
- Trapverlichting
- Waterdicht
- Warm-wit licht (3000K)
Minder dan 100 stuks
f
a
g
Adviesprijs
19,99
Specificaties
| SKU: | V-1398 |
| Merk: | V-TAC |
| Verwachte levensduur: | 30.000 uur |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Polycarbonaat |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Dimbaar: | Nee |
| IP-waarde: | IP65 (Stof- en plenswaterdicht) |
| Lichtopbrengst: | 210 lumen |
| Vermogen: | 3 Watt |
| Lichtkleur: | 3000K (warm-wit) |
| Lichtbundel: | 90° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Powerfactor: | > 0.5 |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 151 mm |
| Breedte: | 72 mm |
| Hoogte: | 154 mm |
Reviews
Aanmelden