LED-tl-buis Tubus Basic 60 cm koud-wit
LED-tl-buis Tubus Basic 60 cm koud-wit
- Past direct in bestaande armatuur
- Bespaar direct vanaf 50% energie
- Meteen vol licht bij inschakelen
Niet op voorraad
f
a
g
Adviesprijs
124,99
Specificaties
| SKU: | 25xLDT51-B6065-BASIC |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE, EMC, RoHS |
| Verwachte levensduur: | 25.000 uren |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Glas |
| Dimbaar: | Nee |
| Lichtopbrengst: | 1050 lumen |
| Vermogen: | 9 Watt |
| Lichtkleur: | 6500K (koud-wit) |
| Lichtbundel: | 180° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 60 cm |
Reviews
Aanmelden