LED-tl-buis Toro Ultra 120 cm neutraal-wit met starter
LED-tl-buis Toro Ultra 120 cm neutraal-wit met starter
- Meeste licht per Watt in de markt
- Vervanger voor TL-D 36W/840
- 5 jaar garantie
Meer dan 100 stuks
a
a
g
Adviesprijs
19,99
Specificaties
| SKU: | LDT61-12040-PRO+S |
| Merk: | Ledisons |
| Verwachte levensduur: | 50000 uren |
| Garantie: | 5 jaar |
| Materiaal: | Polycarbonaat |
| Fitting: | G13 |
| Dimbaar: | Nee |
| Lichtopbrengst: | 2400 lumen |
| Vermogen: | 12 Watt |
| Lichtkleur: | 4000K (neutraal-wit) |
| Lichtbundel: | 220° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 120 cm |
| Breedte: | 27 mm |
| Hoogte: | 27 mm |
| Diameter: | 27 mm |
Reviews
Aanmelden