G4 LED-lamp Luci 1W 2700K
G4 LED-lamp Luci 1W 2700K
- Extra warm-wit
- G4 fitting
- Werkt op 12V
Meer dan 100 stuks
f
a
g
Adviesprijs
2,99
Specificaties
| SKU: | LDG4-271-N |
| Merk: | Ledisons |
| Verwachte levensduur: | 15.000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
| Fitting: | G4 |
| Dimbaar: | Nee |
| Lichtopbrengst: | 100 lumen |
| Vermogen: | 1 Watt |
| Lichtkleur: | 2700K (extra warm-wit) |
| Lichtbundel: | 320° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Vervanger voor: | 10W halogeen |
| Voltage: | 12 V AC |
| Inbouwdiepte: | 9 mm |
| Afmeting: | 12 x 12 x 23 mm |
Reviews
Aanmelden