LED-noodverlichting opbouw waterdicht
LED-noodverlichting opbouw waterdicht
- Laadtijd: 18-24 uur
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
28,99
Specificaties
| SKU: | LDV65-OPBW |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 2 jaar |
| Dimbaar: | Nee |
| IP-waarde: | IP65 (Stof- en plenswaterdicht) |
| Vermogen: | 5 Watt |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 270 mm |
| Breedte: | 54,1 mm |
| Hoogte: | 100 mm |
| Laadtijd: | 18-24 uur |
Reviews
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel jouw inzichten met anderen.
Reviews
Vaak samen gekocht met
Vaak samen gekocht met
25m rol installatiekabel 2x0.75mm2
- Basis installatiedraad voor binnen
- 2-aderig flexibel draad
- Geschikt voor LED-verlichting
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
24,99
Lasdoos met kroonsteentje
- Sluit eenvoudig jouw lamp aan
- Geen gereedschap nodig
- Inclusief aansluiting naar volgende lamp
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
1,99
Wij zijn trotse leverancier van onder andere