LED-spot armatuur Monti zwart kantelbaar
LED-spot armatuur Monti zwart kantelbaar
- GU10: eenvoudig vervangbare spot
- Creëer sfeer met dimbaar licht
- Geen zichtbare veerbeugels
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
9,99
Specificaties
| SKU: | LDN50-ZWA |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Kantelbaar (graden): | 30° |
| Voltage: | 200-240 V |
| Hoogte: | 28 mm |
| Gatmaat: | 75 mm |
| Diameter: | 88 mm |
Reviews
Aanmelden