LED-inbouwspot Udis wit dimbaar
LED-inbouwspot Udis wit dimbaar
- Volledig waterdicht, voor badkamer
- Creëer sfeer met dimbaar licht
- Past zelfs in ondiepe plafonds
Meer dan 100 stuks
f
a
g
Adviesprijs
39,99
Specificaties
| SKU: | LDN36-D2W5-WIT |
| Merk: | Ledisons |
| Verwachte levensduur: | 50.000 uur |
| Garantie: | 8 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Inclusief driver: | Ja, externe driver |
| Kleur behuizing: | Wit |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP65 (Stof- en plenswaterdicht) |
| Dimbereik variable: | 10% - 100% |
| Lichtopbrengst: | 450 lumen |
| Vermogen: | 5 Watt |
| Lichtkleur: | Dim-to-warm |
| Lichtbundel: | 60° |
| CRI (RA>): | > 97 |
| Powerfactor: | > 0.9 |
| Vervanger voor: | 50W halogeen |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 82 mm |
| Breedte: | 82 mm |
| Hoogte: | 26 mm |
| Inbouwdiepte: | 26 mm |
| Gatmaat: | 68 mm |
| Afmeting driver: | 50 x 50 x 23 mm |
| Diameter: | 82 mm |
Reviews
Aanmelden