LED-inbouwspot Isola wit GU10
LED-inbouwspot Isola wit GU10
- Minder verblinding, rustiger licht
- GU10: eenvoudig vervangbare spot
- Creëer sfeer met dimbaar licht
Minder dan 100 stuks
f
a
g
Adviesprijs
20,99
Specificaties
| SKU: | LDN53-WIT+LDP33-404-36D |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE, RoHS |
| Verwachte levensduur: | 15.000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Inclusief driver: | Ja, interne driver |
| Fitting: | GU10 |
| Kleur behuizing: | Wit |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lichtopbrengst: | 345 lumen |
| Vermogen: | 4,2 Watt |
| Lichtkleur: | 4000K (neutraal-wit) |
| Lichtbundel: | 36° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Vervanger voor: | 50W halogeen |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 90 mm |
| Breedte: | 90 mm |
| Hoogte: | 135 mm |
| Inbouwdiepte: | 133 mm |
| Gatmaat: | 80 mm - 85 mm |
| Diameter: | 90 mm |
Reviews
Aanmelden