GU10-grondarmatuur Mare RVS
GU10-grondarmatuur Mare RVS
- De grondspot is overrijdbaar
- Incl. GU10 fitting
- Volledig waterdicht
Minder dan 100 stuks
e
a
g
Adviesprijs
20,99
Specificaties
| SKU: | LDN15-RVS-R |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Fitting: | GU10 |
| Kleur behuizing: | RVS |
| IP-waarde: | IP67 (Stof- en dompeldicht) |
| IK-waarde: | IK09 |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 108 mm |
| Breedte: | 108 mm |
| Hoogte: | 135mm |
| Inbouwdiepte: | 130 mm |
| Afmeting: | 103 x 108 x 135 mm |
| Diameter: | 103 mm |
Reviews
Aanmelden