LED-wandlamp Cube 12V 6W zwart 2700K
LED-wandlamp Cube 12V 6W zwart 2700K
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
34,99
Specificaties
| SKU: | LDN17-276-ZWA-V |
| Keuring: | CE |
| Verwachte levensduur: | 35.000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP65 (Stof- en plenswaterdicht) |
| Lichtopbrengst: | 500 lumen |
| Vermogen: | 2x3 Watt |
| Lichtkleur: | 2700K (extra warm-wit) |
| Lichtbundel: | 90° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Voltage: | 12 V DC |
| Lengte: | 100 mm |
| Breedte: | 100 mm |
| Hoogte: | 100 mm |
Reviews
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel jouw inzichten met anderen.
Reviews
Vaak samen gekocht met
Vaak samen gekocht met
Verdeeldoos voor 12V (DC) trafo
- Ruimte voor 12 spots
- Geschikt voor 12V trafo’s
- Makkelijk kliksysteem
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
4,99
25 m rol installatiekabel Neopreen 3x1.50mm2
- Stevige kabel voor butien
- Geschikt voor onder de grond
- 3-aderig flexibele kabel
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
39,99
Lasdoos met kroonsteentje
- Sluit eenvoudig jouw lamp aan
- Geen gereedschap nodig
- Inclusief aansluiting naar volgende lamp
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
1,99
Zigbee 12V driver 50W
- Werkt ideaal met Philips Hue
- Te combineren met schakelaars/afstandsbediening
- Zowel 12V driver als Zigbee ontvanger
Niet op voorraad
Adviesprijs
109,99
Waterdichte IP68 connector 2 en 3-aderig
- Sluit 2 en 3 aderige draden aan
- Geheel waterdicht IP68
- Doorverbinden onder de grond
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
4,99
12V driver met afstandsbediening max 36W
- Geschikt voor onze 12V spots
- Werkt op RF signaal
- Inclusief verdeeldoos voor 12 aansluitingen
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
89,99
LED-bewegingsmelder muur opbouw buiten wit
- Sensor voor aan de muur buiten
- 12 meter detectieafstand
- IP44 waterdicht
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
19,99
Wij zijn trotse leverancier van onder andere